Księgarnia
Kliknij, aby przejść do Księgarni
Propozycje wydawnictwa
Wystawianie_historii._Teatralne_obrazy_przeszlości_

Wystawianie historii. Teatralne obrazy przeszłości

O książce: "Wystawianie historii" daje szansę poradzenie sobie z pewnym poczuciem oddzielenia i wykluczenia, pozwala uwierzyć w istnienie świadków, którzy widzieli to, co należy jakoś raz jeszcze opowiedzieć. Co innego nam pozostaje, jeśli nie chcemy się poddać dyskursowi czy teatrowi, jeśli zupełnie nie mają odniesień do rzeczywistości? Teatr "wystawiający historię" próbuje przezwyciężyć zarówno poczucie oddalenia, jak i wykluczenia z przeszłości, starając się stworzyć wspólnotę dla której wydarzenia przeszłości znów nabiorą znaczenia. (fragment "Przedmowy")

Książka Wystawianie historii. Teatralne obrazy przeszłości we współczesnym teatrze jest 50 tytułem, który ukazuje się w serii Interpretacje dramatuZobacz też inne książki w serii: Interpretacje dramatu.

Zostań z Nami! Dołącz do naszego newslettera!

My husband loves books. I think that book is the perfect gift for all holidays. I would definitely recommend BookLovers to my family and friends.

Laura Priston

I love read romance books. Is so amazing to have your love story in a book that you can always look back on and never forget how much you love each other.

Joel Morris

Chciałem tylko napisać, że przyjemna ta Wasza strona. Z łatwością znalazłem co chciałem i książki przyszły na czas. Trzymajcie tak dalej!

Dean White
Telefon: +48 12 421 13 87
E-mail: lp.akcimedaka@akcimedaka
Adres: ul. św. Anny 6,
31-008 Kraków
Modernizacja strony dofinansowana przez:
Logo Ministerstwa