Księgarnia
Kliknij, aby przejść do Księgarni
Propozycje wydawnictwa
Intensyfikacja_treści_we_wspolczesnym_arabskim_jezyku_literackim_

Intensyfikacja treści we współczesnym arabskim języku literackim

Z recenzji prof. dr hab. Janiny Labochy:

„Książka Elżbiety Górskiej [...] zawiera szczegółowy i bardzo wartościowy opis gramatycznych i leksykalnych środków językowych, które w płaszczyźnie stylistycznej i pragmalingwistycznej tekstu, a także w jego warstwie semantycznej stwarzają efekt intensyfikacji treści poprzez uwypuklenie (modulację, cieniowanie) określonych fragmentów wypowiedzi. Zestawienie tych gramatycznych środków językowych z możliwościami, jakie daje język polski, pokazuje, że tłumacz musi szukać ekwiwalencji w płaszczyźnie leksykalnej oraz w interpunkcji, co wynikaz różnic typologicznych między językiem arabskim a polskim.”
 

Zostań z Nami! Dołącz do naszego newslettera!

My husband loves books. I think that book is the perfect gift for all holidays. I would definitely recommend BookLovers to my family and friends.

Laura Priston

I love read romance books. Is so amazing to have your love story in a book that you can always look back on and never forget how much you love each other.

Joel Morris

Chciałem tylko napisać, że przyjemna ta Wasza strona. Z łatwością znalazłem co chciałem i książki przyszły na czas. Trzymajcie tak dalej!

Dean White
Telefon: +48 12 421 13 87
E-mail: lp.akcimedaka@akcimedaka
Adres: ul. św. Anny 6,
31-008 Kraków
Modernizacja strony dofinansowana przez:
Logo Ministerstwa