pl | en

Wyszukiwanie:


[ zaawansowane ]
 



Newsletter:
Twój email:*
 


Kontakt

KSIĘGARNIA AKADEMICKA Sp. z o.o.
Adres: ul. św. Anny 6, 31-008 Kraków,
tel./fax (12) 431 27 43
e-mail: akademicka@akademicka.pl

KRS: 145510
NIP: 676-007-55-73
Regon: 350019126
kapitał zakładowy: 76500 zł

BANK Pekao S.A., Oddział w Krakowie Rynek Główny 47,
SWIFT: PKOPPLPW
IBAN: PL 90 1240 4650 1111 0000 5152 4557

Zarząd:
Pn.-Czw. 10.00-16.00
ul. św. Anny 9 (II piętro)
tel. (12) 421-13-87
w piątki biuro zamknięte

Prezes:
Adam Lejczak
prezes@akademicka.pl
tel./fax (12) 421-13-87, wewn. 23

Wiceprezes:
Adam Roliński
akademicka6@gmail.com
tel./fax (12) 421-13-87, wewn. 23

Wydawnictwo:
ul. św. Anny 9
Pn.-Czw. 8.00-16.00
w piątki biuro zamknięte

Redaktor:
Adam Roliński
akademicka6@gmail.com
tel./fax (12) 421-13-87, wewn. 23

Redakcja:

Diana Osmęda
diana@akademicka.pl
tel./fax (12) 421-13-87

Justyna Ostafin
justyna@akademicka.pl
tel./fax (12) 421-13-87

Tomasz Babnis
tomasz@akademicka.pl
tel./fax (12) 428-00-85

 

Redaktor techniczny:
Małgorzata Manterys
m.manterys@akademicka.pl

 

Bazy naukowe, e-booki, elektroniczna obsługa czasopism:
Justyna Rolińska
rolinska.justyna@gmail.com

Księgarnia:
Pn.-Pt. 9.00-18.00 , Sb. 10.00-14.00
ul. św. Anny 6 (parter, w bramie)

Kierownik:
Zbigniew Rzepka
akademicka@akademicka.pl 
ul. św. Anny 6, 31-008 Kraków
tel./fax (12) 431-27-43

Młodszy księgarz:
Mateusz Kijewski 
akademicka@akademicka.pl
ul. św. Anny 6, 31-008 Kraków
tel./fax (12) 431-27-43

Dział handlowy i księgowość
Pn.-Pt. 8.00-16.00
ul. ks. Pawlickiego 1, 30-320 Kraków
tel./fax (12) 269-11-74

Bogumiła Żelazna
magazyn@akademicka.pl

Monika Grabka
ksiegowosc@akademicka.pl
 

Promocja, strona internetowa:

promocja@akademicka.pl
ul. ks. Pawlickiego 1, 30-320 Kraków
tel./fax (12) 269-11-74




(c) Księgarnia Akademicka